Allt i Hemmets redaktion

jenny_web.jpg
 

 

Eva Abrahamsson


Chefredaktör
eva.abrahamsson@alltihemmet.se

 

 

 

 

 

 

 

Jenny Oscarsson


Redaktionschef
jenny.oscarsson@alltihemmet.se
 

 

Elin.jpg
 

 

Ellen Rizzi 


Art Director
ellen.rizzi@alltihemmet.se

 

 

 

 

 

 

 

Yvonne Ahnström


Redaktör
yvonne.ahnstrom@alltihemmet.se

 

 

 

 

 

 

 

Lina Pihl


Redaktör
lina.pihl@alltihemmet.se

sophialandstrom.jpg
 

 

Sophia Landström


Formgivare och redaktör för Det senaste
sophia.landstrom@alltihemmet.se

 

Camilla.jpg
 

 

Camilla Fürst


Inredare  
camilla.furst@alltihemmet.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Hedvig Törneman


Inredare och redaktionsassistent
hedvig.torneman@alltihemmet.se

Ellen.jpg

 


Kontakta oss

Vill du få kontakt med oss på Allt i hemmet? Här hittar du våra kontaktuppgifter.

Allt i Hemmet
Bonnier Tidskrifter AB
105 44 Stockholm
Tel: 08-736 53 00
E-post: red@aih.bonnier.se

Vill du prenumerera på Allt i Hemmet? 
Klicka här

Allt i Hemmets kundservice
Här kan du enkelt utföra dina prenumerationsärenden. Du loggar in med ditt prenumerationsnummer och postnummer. Till kundservice

Annonsera i tidningen
Vill du annonsera i tidningen? För bokning och mer information, kontakta annonsavdelningen:  

VP sales: Maria Croon
Head of digital advertising:
Sanna Wijkström
Sales manager: Helena Taube Rehnmark
tel 08-736 54 85
helena.taube.rehnmark@bt.bonnier.se
Classified/köpguide: Fernando Diaz, 
tel 08-580 80 413, fernando@adsales.se

 

 

 

 

Sara Svederman 


Marknadschef
sara.svederman@bt.bonnier.se

 

 

 

 

 

 

 

Har du frågor om din prenumeration? Klicka här!

Bonnier Tidskrifter AB
 
105 44 Stockholm
 Tel: 08-736 53 00
 
Organisationsnummer: 556012-7713

 

Övriga frågor (ej rörande prenumeration)

Namn *
Namn