Allt i Hemmets redaktion

jenny_web.jpg
sophialandstrom.jpg

 

 

Jenny Oscarsson


Chefredaktör
jenny.oscarsson@alltihemmet.se
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sophia Landström


Art director
sophia.landstrom@alltihemmet.se

Elin.jpg

 

Susanne Fransson Kane


Formgivare och redaktör Det senaste
susanne.fransson@alltihemmet.se

 

 

 

 

 

 

Yvonne Ahnström


Redaktör
yvonne.ahnstrom@alltihemmet.se

 

 

 

 

 

 

Lina Pihl


Redaktör
lina.pihl@alltihemmet.se

Camilla.jpg
 

 

Camilla Fürst


Inredare  
camilla.furst@alltihemmet.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Hedvig Törneman


Inredare och redaktionsassistent
hedvig.torneman@alltihemmet.se

Ellen.jpg

 


Kontakta oss

Vill du få kontakt med oss på Allt i hemmet? Här hittar du våra kontaktuppgifter.

Allt i Hemmet
Bonnier Tidskrifter AB
105 44 Stockholm
Tel: 08-736 53 00
E-post: red@aih.bonnier.se

Vill du prenumerera på Allt i Hemmet? 
Klicka här

Allt i Hemmets kundservice
Här kan du enkelt utföra dina prenumerationsärenden. Du loggar in med ditt prenumerationsnummer och postnummer. Till kundservice

Annonsera i tidningen
Vill du annonsera i tidningen? För bokning och mer information, kontakta annonsavdelningen:  

VP sales: Andreas Sandin
Head of digital advertising:
Andreas Sandin andreas.sandin@bt.bonnier.se

Sales manager: Helena Taube Rehnmark
tel 08-736 54 85
helena.taube.rehnmark@bt.bonnier.se
Classified/köpguide: Oliver Kraft
tel 08-580 804 13, oliver@adsales.se

 

 

 

 

Sara Svederman 


Marknadschef
sara.svederman@bt.bonnier.se

 

 

 

 

 

 

 

Har du frågor om din prenumeration? Klicka här!

Bonnier Tidskrifter AB
 
105 44 Stockholm
 Tel: 08-736 53 00
 
Organisationsnummer: 556012-7713

 

Övriga frågor (ej rörande prenumeration)

Namn *
Namn